Flame4 R 45

  • Vergiler dahil: 535,00TL
  • Ürün Kodu: FL 0004
  • Stok Durumu: 47

Bacasız Şömineler İle Masal Gibi Bir Kış Sizleri Bekliyor

Akıllı ev teknolojisinin son gözde ürünü bacasız şömineler ile soğuk kış günlerinde içiniz ısınacak.


Kolay Hazırlanması

Çağdaş tasarımı, kullanışlı yapısı ve kalitesi ile evlerinizin aurasını değiştirecek bacasız şöminelere bitekbende.com farkı ile sizde ulaşabilirsiniz. Odunla, külle ve isle uğraşmadan kolaylıkla yanmaya hazır hale gelen bacasız şömineler ile kış günlerinde içiniz ısınacak. Kaynaksız paslanmaz çelik haznesi sayesinde gerçek alevin keyfini uzun süreli yaşayabileceğiniz bacasız şömineler sayesinde soğuk kış günleri masal tadında geçecek.


Kül Ve Ters Rüzgâr Sorununu Ortadan Kalkıyor

Flame4 şöminelerin bir diğer özelliği ise evinizin atmosferini değiştirecek parfüm kaseti. Bacasız şöminelerde bulunan parfüm kaseti özelliği ile beğendiğiniz bir oda parfümünü, kasetin üzerine sıkarak şömine keyfinizi hoş bir koku ile tamamlayabilirsiniz. Bununla birlikte şöminenin en zor yanı olarak nitelendirilen kül ve ters rüzgâr sorununu ortadan kaldıran bacasız şöminelerin rahatlığı ve konfordan vazgeçmeyeceksiniz.


Çok seçenekli Kullanım Alanları

Kişisel kullanım alanlarının yanı sıra otel, alışveriş merkezi, restoran, kafeterya ve bar gibi çeşitli yaşam alanlarında kullanılabilecek bacasız ev şömineleri ile dış mekânlarda bacaya ihtiyaç duymaksızın her yerde kullanabilirsiniz. Bacasız şömineler baca tertibatı olmayan mekânlar için görsel anlamda büyük bir yenilik sunmaktadır.Flame4
En 350 mm
Boy 220 mm
Genişlik 122 mm
Yakıt Kapasitesi 0,15 lt (150 ml)
Yanma Süresi ~ 1 saat

Yorum Yap

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu